Mide Küçültme Ameliyatı Fiyatı 2018

Günümüzde hızla yayılan obezite, önlenebilir ölümlerin 2. Sırasında yer almaktadır. Obezite yukarıdaki cümleden de anlaşıldığı gibi tedavisi olan bir hastalıktır. Obezite tedavi edilmediği taktirde hastaya, maddi ve manevi olarak zarar vermektedir. Günümüze obezitenin birçok tedavi yöntemi bulunmaktadır. Diyet, spor ve obezite ameliyatları obezitenin en geçerli tedavi yöntemlerindendir. Özellikle diyet ve sporu denemiş ama başarılı olamamış obez hastalar obezite ameliyatını tercih etmektedir. Obez hastaların en çok merak ettiği konulardan biriside ‘’Mide küçültme ameliyatı fiyatı 2018’.

Mide küçültme ameliyatı fiyatı 2018

Tüp Mide Ameliyatının Fiyatları Neye Göre Değişir?

Cerrahın Tecrübesi:

Cerrahın tecrübesi tüp mide ameliyatının fiyatını etkilemektedir. Tüp mide ameliyatını birkaç kez yapmış bir doktorun talep edeceği ücret ile, 500’den fazla ameliyat tecrübesi bulunan doktorun talep edeceği ücret farklılık gösterir. Ayrıca doktorun çalıştığı kurumun da fiyata etkisi vardır. Örneğin özelde çalışan bir doktor ile SSK anlaşması bulunan bir kurumda çalışan doktorun fiyatı farklılık göstermektedir.

Kullanılan Malzemeler:

Ameliyatta kullanılan malzemelerin kalitesi, ameliyatın fiyatını etkilemektedir.  Ameliyat sırasında kullanılan malzemelerin kaliteli ve dünyaca kabul görmüş markaların olması, ameliyatın maliyetini arttırmaktadır. Ayrıca kaliteli malzeme ile yapılan ameliyatların, sonrasında yaşanılabilecek komplikasyonları azalttığı da bilinmektedir.

Ulaşım ve Konaklama:

Tüp mide ameliyatı olacak hastaya ulaşım ve konaklama hizmeti sağlanması da fiyatı etkilemektedir. Şehir dışından gelen obez hastanın, kalacağı gün boyunca konaklama hizmeti alması, konaklama hizmetini sağlayan otelin kalitesi, transferin yapılacağı mekân ve transfer sürecinin kalitesi fiyatı etkilemektedir.

Ameliyat Sonrası Hizmet:

Yukarıda saydıklarımın yanında en önemli konulardan birisi de ameliyat sonrası hizmettir. Ameliyat sonrası takip süresi, takibin gerçekleştirildiği konum, takibin kapsadığı süre, diyetisyen hizmetinin olup olmadığı da tüp mide ameliyatının fiyatını etkilemektedir.

Dilerseniz whatsapp hattımızdan da bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki görseli tıklayarak, whatsapp hattımızdan da bilgi alabilirsiniz.

mide küçültme ameliyatı fiyatı ne kadar
mide küçültme ameliyatı fiyatı ne kadar hemen öğrenin.

 

Doç. Dr. Serdar Kaçar ve ekibi tüp mide ameliyatlarını uzman ekibiyle birlikte, İzmir’in en seçkin hastanelerinde gerçekleştirmektedir. Şehir dışından gelen hastalarını hava limanından, özel araçla alıp hastaneye götürmektedir. Ameliyat sonrasında 3 gün hastanede kaldıktan sonra hastalar, 3 günde otelde konaklamaktadır. Ayrıca ameliyat sonrası 1 yıl boyunca 7/24 diyetisyen desteği vermektedir.

Yukarıdaki olanakların hepsi ameliyatın fiyatını etkilediği gibi ameliyatın kalitesini de belirlemektedir. Unutmayalım ki doktor bu ameliyatı birçok kez yapacaktır. Ama siz bu ameliyatı bir kere olacaksınız. Bunun için size en uygun olanak ve koşullara sahip kurumu seçmeniz gerekmektedir. Obezite tedavisi olan bir hastalıktır. Tedavisi yapılmadığı taktirde hastaya maddi ve manevi bir yük bindirmektedir. Siz de obezitenin tedavisini geciktirmeyin. Sağlıcakla kalın.

Mide küçültme ameliyatı fiyatı 2018 için iletişim geçin.

Mide küçültme ameliyatı fiyatı öğrenmek için 0 541 391 73 34 numaralı telefondan arayarak ya da whatsapp ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Mide Küçültme Ameliyatı Fiyatı 2018” için 5 yorum

 • 1 Kasım 2017 tarihinde, saat 18:58
  Permalink

  Ben 47 yasinda , 100 kilo ve 170 cm boyunda bir Bayanim. Kalici bir sekilde kilomu tutamiyorum. 20 senedir Kilo alip vererek ömrümde Diyetle hayatimi kabusa cevirdim.
  Ben Tüp migde ameliyati olmak istiyorum , ve bunun icin Fiyatinizi ögrenmek istiyorum.

  Yanıtla
  • 20 Aralık 2017 tarihinde, saat 17:40
   Permalink

   Merhaba, geç olmakla birlikte kurallar gereği fiyat bilgisi veremiyoruz. Klinik Koordinatörümüz Yasemin hanıma ulaşırsanız süreç ve fiyat hakkında ayrıntılı bilgi verecektir. Klinik Tel: +90 232 484 0088 WhatsApp: +90 541 391 7334

   Yanıtla
 • 6 Aralık 2017 tarihinde, saat 20:18
  Permalink

  1.65 boyum var ve 105 kg im
  Miğde küçültmek istiyorum bana bunla ilgili fiyat verme şansınız varmi ben almanyada yasiyorum

  Yanıtla
  • 20 Aralık 2017 tarihinde, saat 17:38
   Permalink

   Ergin bey merhaba geç olmakla birlikte, kurallar gereği fiyat bilgisi veremiyoruz buradan Klinik Koordinatörümüz Yasemin hanıma ulaşırsanız size süreç ve bilgi hakkında ayrıntılı bilgi verecektir. Klinik Tel: +90 232 484 0088 WhatsApp: +90 541 391 7334

   Yanıtla
 • 23 Ocak 2018 tarihinde, saat 15:23
  Permalink

  Serdar hocama kuzenim ameliyat oldu. 1 yılda 56 kilo verdi ve ideal kilosuna ulaştı. Ameliyat sonrası da diyetisyen ile birlikte sürekli takip ettiler. Ben de internette mide küçültme ameliyatı fiyatı ararken sitesini görünce girdim. Ben de ameliyat olmak istiyorum.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.