Almanya’da obezite ameliyatı hakkında bilgi almak isteyen hastalarımızla buluşuyoruz.

Yıllık takvimimizin içinde yoğun programımızın arasında düzenli aralıklarla Almanya’da obezite ameliyatı olmak isteyen ama bilgi almak konusunda çekinen hastalarımız için yüzyüze görüşmek için Almanya’nın farklı şehirlerinde organizasyonlar ve görüşmeler düzenliyoruz. Sizler’de Almanya obezite ameliyatı olmak isteyen kişiler arasında iseniz bizimle iletişime geçebilir ve bir sonraki Almanya planımız hakkında bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Almanya’da obezite ameliyatı olmak isteyen hastalarımızla biraraya geliyoruz.

Almanya’da tüp mide ameliyatı hakkında bilgi almak isteyen hastalarımız için,

Düzenli aralıklarla yaptığımız ziyaret planlarımız için lütfen 0 541 391 73 34 numaralı telefondan bilgi alınız.

Görüşmelerimiz için randevu alarak, obezite ameliyatı, obezite cerrahisi ile ilgili tüm sorularınızı Doç.Dr. Serdar Kaçar’a yüzyüze sorabileceksiniz. Obezite ameliyatı öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gerekenler, kimler tüp mide ameliyatı olabilir, obezite cerrahisi için boyum ve kilom uygun mu, ameliyat için kaç kilo olmalıyım gibi aklınıza takılan tüm soruları Obezite cerrahisi alanında onlarca başarılı uygulama gerçekleştiren Doç.Dr. Serdar Kaçar’a yüzyüze sorma şansına sahip olabilirsiniz.

Farklı dönemlerde Berlin, Frankfurt, Hamburg, Münich (Münih), Köln, Stutgart, Duesseldorf (Düseldorf), Dortmund, Essen, Leipzig, Dresden başta olmak üzere farklı şehirlerde ve bölgelerde obezite ameliyatı için Almanya’dan Türkiye’ye gelecek hastalarımız için öngörüşme toplantıları düzenleyebiliyoruz.

Anahtar kelimeler: Berlin obezite ameliyatı, Frankfurt obezite ameliyatı, Münih obezite ameliyatı, Köln obezite cerrahisi

Almanya ziyaretimizde dönem dönem farklı uzmanlık alanlarında doktorlarla ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz.

Doç. Dr. Serdar Kaçar obezite cerrahisi ile ilgili bilgilendirmeleri hastalara yaparken, diğer yandan İzmir dermatoloji uzmanı hekimler ve İzmir Plastik, Estetik ve Rekonstriktif Cerrahı uzman hekimlerde bu seyahat ve bilgilendirme toplantılarında kendi alanları ile ilgili farklı uygulamalar hakkında bilgi vermektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.