Karşıyaka diyetisyen

İzmir’de diyetisyen aramalarınıza yönelik olarak Karşıyaka diyetisyen aramalarınız için gerek ise diğer semt ve ilçelerden araştırmalarınız için Karşıyaka’da yer alan muayenemizde Diyetisyen Ömer Faruk Korkmaz hem birebir görüşmelerle hem de online diyet hizmeti ile danışanlara hizmet veriyoruz. Sizlerde daha sağlıklı bir yaşam için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Karşıyaka çevre ilçelerinden, İzmir’den ve çevre illerden gelebilecek kişiler için birebir görüşme, Türkiye’nin farklı illerinden ve yurtdışı beslenme danışmanlığı için Online diyet uygulamalarımız ile ilgili bilgi ve randevuyu 0 541 391 73 34 ya da 0 232 484 00 88  numaralı telefondan edinebilirsiniz.

Karşıyaka diyetisyen

Karşıyaka diyetisyen aramalarınız için

Bireylerin yaşam standartlarını yükseltmek, bireylere kilo verme, kilo alma gibi sorunlarına karşı özel beslenme önerileri sunmak gibi konularda sağlık meslek mensubu olan Diyetisyenler çalışmaktadırlar. Karşıyaka’da yer alan Doç. Dr. Serdar Kaçar’ın muayenesinde hizmet veren Diyetisyen Ömer Faruk Korkmaz farklı alanlarda danışanlarına farklı beslenme önerileri sunuyor, onların istedikleri sağlıklı vücutlarına, daha sağlıklı bir yaşam için ulaşmalarını sağlıyor.

İzmir Karşıyaka diyetisyen fiyatları 2018

Karşıyaka’da diyetisyen araştırmalarınız için çalışma alanlarımız

İzmir ve çevresi bölgeler için: Birebir görüşme ya da online diyet programlarımız

Türkiye’nin tüm illeri ve yurtdışı bireyler için: Online diyet programlarımız

  • Kişiye özel kilo verme ve kilo alma programları Karşıyaka: Her bireyin anatomisi, fizyolojisi, hormonal özellikleri, varsa geçirdikleri rahatsızlıklar farklılık göstermektedir. Dünya sağlık örgütü verilerine göre kilo ve boy kritrelerine göre belirlenen Vücut kitle indeksine göre göre 18.5 ile 24.9 arasındaki bireyler sağlıklı bireyler olarak ifade edilmektedir. VKİ’si yüksek olan bireyler için kilo verme konusunda beslenme danışmanlığı, VKİ’si düşük olan bireyler için ise kilo alma beslenme programları ile sizleri daha sağlıklı bir yaşama yönlendiriyoruz.

 

  • Obezitede beslenme Karşıyaka: VKİ’si 25 ve üzeri olan preobez bireyler, VKİ’si 30 ve üzeri olan bireyler için diyetisyenlik hizmeti vermekteyiz. Obezite; kısa, orta ve uzun vadede vücutta pek hastalığı yanında oluşturan ve dünyada önlenebilir ölümler arasında 2.sırada yer alan bir rahatsızlıktır. Sizler de obeziteden kurtulmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
sporcu diyetisyeni izmir karşıyaka
  • Sporcu beslenmesi Karşıyaka / Sporcu diyetisyen Karşıyaka: Sporcu diyetisyenliği, özel bir uygulama alanıdır. Her sporun uygulama alanlarının farklı olması sebebi ile, vücudun farklı bölümlerinin protein, yağ ve su oranlarının düzenlenmesi, mineral ve vitamin oranlarının düzenlenmesi, sporcunun kondisyonunu ve motivasyonunu artırmaktadır. Sporcu beslenmesi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Hamilelikte beslenme Karşıyaka / Hamile diyetisyeni Karşıyaka: Hamilelerde beslenme dikkatle kontrol edilmesi gereken bir konudur. Hamile bireyin gereğinden fazla kilo alması, yanlış beslenme kaynaklarından fazla beslenmesi, hamilelik sonrası zorluklar yaratabilmektedir. Hamileler için özel beslenme önerilerimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Bebeklik ve Çocukluk döneminde beslenme: Doğumdan itibaren ilk 6 ay sonrasında ek gıdaların başlaması ile farklı beslenme kaynaklarının öğünlerde kullanılması önem kazanmaktadır. Bebeklik ve çocukluk yani büyüme evrelerinde beslenme oldukça bir konudur. Dünyada çocuk obezlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Bu alanda bizimle irtibat kurabilirsiniz.
  • Bariatrik cerrahide beslenme (Bariatrik diyetisyen) Karşıyaka: Tüp mide ameliyatı olmuş opere bireylerde beslenme ameliyatın hemen sonrasında ve devamında çok önemlidir. Bu dönemde mutlaka diyetisyen danışmanlığı almalısınız.
  • Kronik rahatsızlığı ve Metabolik rahatsızlığı olan bireylerde beslenme: Şeker, tansiyon, kalp rahatsızlığı, nefrolojik (böbrek sorunları) hastalıklar gibi kronik rahatsızlığı olanlar ile, çölyak, fenilketanüri, gut vb. metabolik rahatsızlığı olan bireylerin yaşam kalitelerinin artırılması için diyetisyen danışmanlığı faydalı olmaktadır.
  • Kurumsal danışmanlık: Büyük ölçekli firmalarda beslenme programlarının, menülerinin oluşturulması, planlanması ve düzenli aralıklarla seminerler halinde beslenme üzerine eğitimler gerçekleştirilmesi kurumsal beslenme danışmanlığı programlarından yararlanabilirsiniz.

Karşıyaka diyetisyen için iletişim (telefon) bilgilerimiz

Karşıyaka diyetisyen (yerimiz Mavişehir bölgesindedir.) aramalarınız için, başta Karşıyaka, Mavişehir, Bostanlı ve İzmir’in tüm ilçeleri olmak üzere, Manisa, Aydın ve Türkiye’nin tüm illerinden ve yurtdışından bizlerle 0 541 391 73 34 ya da  0 232 484 00 88 numaralı telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.

Karşıyaka diyetisyen, Mavişehir diyetisyen, Bostanlı diyetisyen denilince akla Dyt. Ömer Faruk Korkmaz gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.