Yurtdışından gelecek hastalarımız için

Türkiye’nin farklı bölgelerinden ve illerinden gelen hastalarımızın yanı sıra, dünyanın dört bir yanından hastalar da obezite cerrahisi için İzmir’e geliyorlar. Yurtdışından Almanya’dan, İngiltere’den, Fransa’dan, Hollanda’dan, Belçika’dan, diğer tüm Avrupa Birliği Ülkelerinden, Balkan Ülkelerinden Amerika’dan, Bulgaristan’dan, Küba’dan, Arap ülkelerinden pek çok hastamızı bugüne kadar ameliyat süreçlerinde ve sonrasında diyetisyen ve psikolog desteği ile sağlıklı bir şekilde ideal kilolarına ulaşmalarını sağladık.

Yurtdışından gelecek hastalarımız için Obezite Cerrahisi (Tüp mide ameliyatı) ile ilgili ve diğer tüm bariatrik cerrahi uygulamaları ile ilgili olarak daha ayrıntılı bilgiyi 0 541 391 73 34 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Doç.Dr. Serdar Kaçar kimdir?

Doç.Dr. Serdar Kaçar, Genel Cerrahi Uzmanı olmakla birlikte, Türkiye’nin önemli hastanelerinde 20 yıl ve üzeri organ nakli cerrahisi üzerine çalışmıştır. Türkiye’nin ilk ince barsak nakli, 2000’nin üzerinde böbrek nakli uygulaması gerçekleştirmiştir. Son 10 yılda obezite cerrahisi üzerine yoğunlaşarak, onlarca obez bireyin, sağlıklı ve ideal kilolarına ulaşmalarını diyetisyen ve psikolog ekibi ile birlikte sağlamıştır.

Tüp mide ameliyatı olan hastalarımızdan görüntüler

WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Instagram’da bizi takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.